logo

Про послугу

Дізнатися вартість, заповнивши анкету Презентація з прикладами

Що таке складання родоводу?

Складання родоводу або генеалогічне дослідженняце збір, систематизація та аналіз відомостей про походження предків та їх родинних зв'язків, зібраних на підставі архівних джерел та опублікованих матеріалів.

Що таке генеалогічне дерево?

Генеалогічне деревоце схематичне зображення родинних зв'язків предків / нащадків певної людини.

Що таке родовідна лінія?

Це одна гілка умовного генеалогічного древа. Наприклад, це може бути фамільна (батьківська) лінія або материнська лінія.

Що необхідно щоб замовити складання родоводу?

1. Визначити по якій лінії Ви хотіли б провести генеалогічне дослідження.
2. Визначити якою інформацією про останнього відомого Вам предка по цій лінії Ви володієте.
3. Заповнити анкету-заявку на нашому сайті та одразу дізнатися вартість скаладння родоводу. Якщо Ви згодні з умовами, то заповніть анкету до кінця та натисніть конпку "Отправить".

Що далі?

1. Протягом трьох робочих днів Ваша заявка буде оброблена фахівцями Історичного Бюро.
2. У зворотньому листі Ви отримаєте інформацію про те, чи можливо скласти родовід по даній лінії, на які етапи буде розбито генеалогічне дослідження, які строки і вартість робіт по кожному з етапів.
3. Після Вашої згоди ми висилаємо Вам договір на проведення генеалогічного дослідження та рахунок на оплату послуг.

Як довго займає складання родоводу по одній лінії?

В середньому складання родоводу займає від 3 місяців до 18 місяців.

Від чого залежить успішність та строки генеалогічного дослідження?

Успішність, як і строки, генеалогічного дослідження залежать від декількох факторів:

повнота вихідної інформації. Для визначення цього критерію достатньо скористатися простою формулою: ім'я — дата — місце або хто? де? коли? Повне ім'я предка точно вказує кого необхідно шукати, це виключає всі можливі припущення та помилки. Дата (нехай і приблизна) якої-небудь події, пов'язаного з предком (наприклад, народження, шлюб або смерть) визначає які види історичних джерел будуть використовуватися у дослідженні. Вказівки на те, де відбулася подія дає уявлення про місцезнаходження цих джерел.

достовірність вихідної інформації. Цей критерій багато в чому визначає швидкість просування пошуку. Помилка в початкових даних може значно збільшити термін проведення дослідження. Але наявність будь-яких документів про останнього відомого пращура не тільки прискорює процес, це збільшує повноту наявної інформації.

місце народження (проживання) останнього відомого предка. Один з основних принципів груповання архівних документів є територіальний. Збереження документів в різних місцевостях не однакова. Багато документів втрачені в роки 2-ї Світової війни. В цьому відношенні, наприклад, найбільше постраждала Полтавська область, де у військових подіях загинув величезний пласт документів.

соціальний стан предка. Російська імперія, а також Австро-Угорська імперія, були становим державами, що визначало устрій життя кожної людини. Документи різних станів відкладалися в різних архівних фондах, і збереженність цих фондів також не однорідна.

віросповідання предка. До 1919 року реєстрацією народження, шлюбу і смерті займалися установи культу: церкви, молитовні будинки, костели, кірхи, синагоги, мечеті. Віросповідання регулювалося Зведенням законів Російської імперії. Інформація про релігію предка дозволяє чітко визначити ступінь збереження документів, можливу глибину пошуку, обсяг отриманих даних.

До якого століття можна поглибити мій родовід?

Як правило, родовід можна довести до збігу XVII і XVIII століть (1680-і — 1720-і роки).

Що я отримаю у підсумку?

Вся зібрана в ході дослідження інформація збирається в єдиний звіт, до нього додаються отримані копії документів і матеріалів. Відомості про предків відображаються у вигляді генеалогічного древа. Вся інформація надається в електронному вигляді.

Яка вартість робіт і від чого вона залежить?

Генеалогічне дослідження (Складання родоводу) розбивається на кілька етапів. Вартість робіт по кожному етапу залежить від кількості архівних справ (документів), які необхідно вивчити для виявлення інформації про предків. Вартість вивчення однієї архівної справи - від екв. 20 USD. У вартість включені всі витрати, пов'язані з пошуком і отриманням інформації (копіювання документів, відрядження та інші витрати).

Яка схема оплати послуги?

Оплата здійснюється поетапно. Кожен етап передбачає вивчення певної кількості архівних справ (документів) за певні роки. У кожному конкретному випадку обсяг етапу може різнитися. Всі етапи дослідження попередньо узгоджуються з Вами.

Подивитись Презентацію з прикладами

Заповнити Анкету

Анкета